آموزش اپ اینونتور

 س: این گواهی آموزش اپ اینونتور برای من چه می کند؟

پاسخ: نشان می دهد که شما به طور قطعی کاربر ماهر MIT App Inventor هستید. امیدواریم کسب این گواهینامه به شما کمک کند به همکلاسی ها، معلمان، والدین و غیره خود، تعهد خود را به یادگیری یک پلت فرم توسعه اپلیکیشن موبایل در سطح جهانی نشان دهید و خود را به عنوان خالق فعال فناوری دیجیتال موبایل متمایز کنید!

کمتر نشان دادنچه کسانی می توانند در این دوره شرکت کنند؟

متأسفانه، زبان آموزانی که در یک یا چند کشور یا منطقه زیر زندگی می کنند، نمی توانند در این دوره ثبت نام کنند: ایران، کوبا و منطقه کریمه اوکراین. در حالی که edX به دنبال مجوز از اداره کنترل دارایی های خارجی ایالات متحده (OFAC) برای ارائه دوره های ما به زبان آموزان در این کشورها و مناطق است، مجوزهایی که ما دریافت کرده ایم به اندازه کافی گسترده نیستند که به ما اجازه دهند این دوره را در همه مکان ها ارائه دهیم. edX واقعا متاسف است که تحریم‌های ایالات متحده ما را از ارائه تمام دوره‌های آموزشی به همه، صرف نظر آموزش اپ اینونتور از اینکه در کجا زندگی می‌کنند، باز می‌دارد.

بزرگترین نقطه قوت MIT App Inventor 2 این است که ساده ترین برنامه ای که می توانید با آن بنویسید فوق العاده سرگرم کننده است و فاکتور "وای" بزرگی دارد. از میان تمام ابزارهای کدنویسی که من استفاده کرده ام، App Inventor ساده ترین راه را برای استفاده از سخت افزار تلفن ارائه می دهد. تنها با چند بلوک کد، دانش‌آموزان می‌توانند هنگام تکان دادن تلفن‌ها یا تبلت‌های خود کارهایی را انجام دهند (یعنی وقتی شتاب‌سنج حرکت لرزشی را حس می‌کند). و در حالی که ممکن است هفت یا هشت کلیک و کشیدن کدگذاری طول بکشد تا گوشی پیامی را روی صفحه نمایش دهد، فقط سه یا چهار کلیک و کشیدن طول می‌کشد تا گوشی از موتور تبدیل متن به گفتار خود استفاده کند. یک پیام با ایرانیان سایبرصدای بلند بگویید دانش‌آموزان آن را دوست دارند، و دری را به روی انواع اختراعات خلاقانه باز می‌کند،

 از جمله برنامه‌هایی که می‌توانند به افرادی آموزش اپ اینونتور که ممکن است در خواندن یا دیدن متن مشکل دارند کمک کنند. آیا می توانم App Inventor را در این مرحله توصیه کنم؟ نه. برخلاف دیگر پلتفرم‌های کدنویسی مبتنی بر بلوک مانند Scratch یا Tynker، App Inventor دانش‌آموزان را مجبور می‌کند که بین صفحه «Designer» و صفحه «Blocks» فقط برای نوشتن کد جابجا شوند. دانش‌آموزان برای آزمایش کد برای دیدن اینکه واقعاً چه می‌کنند، باید یک برنامه شبیه‌ساز جداگانه اجرا کنند یا یک تلفن یا تبلت اندرویدی را متصل کرده و کد را روی این دستگاه جداگانه اجرا کنند.

 این برای دانش آموزی که سعی در یادگیری برنامه نویسی دارد، شعبده بازی است. همچنین مانعی برای هر کسی است که سعی می کند یک آموزش ساده در سطح مقدماتی ایجاد یا پیدا کند که ممکن است شامل تصاویر صفحه یا دستورالعمل های گام به گام باشد. آموزش های زیادی وجود دارد، و کاملاً متفکرانه هستند، اما ساده یا شهودی نیستند. من و دانش‌آموزانم نیز به‌طور متناوب با استفاده از ویژگی «connect companion» بی‌سیم برای آزمایش زنده، مشکلات فنی را تجربه کردیم. انجمن App Inventor نتوانست به ما در یافتن راه حل کمک کند. آنها در نهایت استفاده از شبیه ساز را توصیه کردند، که در زمان نوشتن من نظرات متفاوتی را از معلمان دیگر که یادداشت های فیلد Graphite می نویسند دریافت می کند. شما برنامه‌های بی‌شماری را با انگشت خود ورق زده‌اید، اما آیا تا به حال یکی را آموزش اپ اینونتور ایجاد کرده‌اید؟ اکنون می توانید به لطف آموزش برنامه نویسی با App Inventor. در کمتر از یک ساعت، می توانید اولین برنامه خود را بسازید و اجرا کنید!

App Inventor نرم افزاری رایگان برای ساخت اپلیکیشن اندروید است. تنها چیزی که نیاز دارید یک رایانه با اتصال به اینترنت برای ساخت برنامه خود و یک تلفن همراه برای آزمایش است. شما از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده استفاده خواهید کرد که خطاها را به حداقل می رساند و از تایپ بیش از حد جلوگیری می کند.

Logan، یک مربی معتبر App Inventor Master، هر پروژه را به مراحل منطقی تقسیم می‌کند، اجزای مورد نیاز را فهرست می‌کند، و سپس نحوه ایجاد طرح‌های صفحه، کنترل جریان برنامه با شرط‌ها و حلقه‌ها و ذخیره داده‌ها در متغیرها و لیست‌ها را به شما نشان می‌دهد. هنگامی که برنامه را روی تلفن خود آزمایش کردید، می توانید آنچه را که آموخته اید با چالش هایی در پایان هر فصل آزمایش کنید.

شما برنامه های جالبی مانند:سلام، دنیا!: از صدای خود اپ اینونتور برای ارسال پیامک استفاده کنیدتمرین کامل می‌کند: با این برنامه ضبط ویدیو، یک برنامه سخنرانی یا رقص را تمرین کنیدغارت میوه: در این بازی مهیج میوه هایی را که به طور تصادفی شکست می خورند، بگیرید

Comments

Popular posts from this blog

آموزش کامل دستورات sql server

آموزش حرفه ای sql server

دوره اسکرچ مقدماتی